X
تبلیغات
دختران و پسرانی از پیوند ایران و کره ღ - Lee Min Ho

دختران و پسرانی از پیوند ایران و کره ღ

بهترین وبلاگ برای شناخت کره و هنرمندان این کشور

Korea's Top 20 Most Wanted Celebrity Boyfriends

Korea's Top 20 Most Wanted Celebrity Boyfriends

cr: bbvip

1. G-Dragon Bigbang (896 votes)
2. Jang Geun Sok and Lee Minho (860 votes)
3. Donghae SJ (823 votes)
4. Nichkhun 2PM (756 votes)
5. T.O.P Bigbang (718 votes)
6. Minho SHINee (624 votes)
7. Daesung Bigbang (543 votes)
8. Hongki FT Island (517 votes)
9. Yunho TVXQ (456 votes)
10. Yonghwa CN Blue (319 votes)
11. Jae Joong TVXQ (314 votes)
12. Taemin SHINee (298 votes)
13. Hyun Joong SS501 (295 votes)
14. Seungri Bigbang (291 votes)
15. Thunder MBLAQ (288 votes)
16. Heechul SJ (285 votes)
17. Taeyang Bigbang (279 votes)
18. Taecyeon 2PM (264 votes)
19. Leeteuk SJ (256 votes)
20. Jonghoon FT Island (245 votes)

A poll was surveyed by kpop fans to decide who was Korea's Top 20 Most Wanted Celebrity Boyfriends. All members of Big Bang have made the list. Check out the boys' standing under the cut

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 27 اسفند1388ساعت 14:9  توسط عسل(آدمین)  | 

Promo Photos For Personal Taste

اینم از خبر و عکس های فیلم جدید لی مین هو و سان یه جین

Lee Min-ho & Sohn Ye-jin

Promo pics are out for Personal Taste! I’ll freely admit that this is the upcoming drama that has grabbed my interest the most, partly due to its giggly-funny premise

برید ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 8 اسفند1388ساعت 13:10  توسط عسل(آدمین)  | 

cf CASS NEW VERSION

طرفداراي لــــــــــــــــي مين هو بيان وسط كه يه كليپ خيلي خوچمل براي دان گذاشتم.

دان نكنيد از دستتون پريده...

براي دان برين ادامه ي مطلب....

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 30 دی1388ساعت 13:3  توسط مهدیه  | 

Lee Min HO

سلام خوبید؟

چون خوابم میاد زیاد حرف نمیزنم میرم سره آپ

آپ امروز از جیگرم Lee Min Ho با Jessice Gomes هست

خیلی کلیپه خوشکلیه  از من میشنوید از دستش ندید

 

دانلود کلیپ ۲۱.۲۷ MB:

DOWNLOAD

 چند تا عکس متحرک هم هست از همین کلیپ که میتونید در ادامه ی مطلب ببینیدشون

هانیه (HoNeYeLi)


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 3 آذر1388ساعت 3:13  توسط   | 

میلاد با سعادت امام رضا (ع)

سلام به همه ی دوستان خوشملم!!!! چطورین؟ امروز تفلد امام جونیه پس به افتخارش یه اپ بزرگ می کنم....

محتوای پست: عکس هایss501-مصاحبه لی مین هو-کیم جون-کیم هیون جونگ-کیم سانگ بوم و جانگ گئون سوک-موزیک ویدیو از 2ne1-کلیپ تبلیغاتی از wonder girls-تولد جون جی هیون-موزیک ویدیو از شاینی و خبر جدیدی از لی جونکی...

پیش به سوی ادامه مطلب...نظر یادتون نره....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 8 آبان1388ساعت 20:18  توسط عسل(آدمین)  | 

lee min & kim joon

سلام سلام سلام....

دلم واستون تنگ شده بود....خوب حالا که اومدم اشکاتونو پاک کنین...چون امروز درسام زیاده نمی تونم اپ خیلی بزرگ کنم ولی قول میدم بعد از این که مهدیه جون و یا مارالم اپ کرد بترکونم...اونم با اهنگ های خیلی قشنگ و موزیک ویدئو های ملس....حالا عکس های کیم جون ملس و لی مین مو فرفری که خیلی نازه رو ببینیم!!!

8qksxrcqc1lujkg7uar2.jpg

 
Last Name:
Kim 
First Name:
Joon  
English Name:
  
Ethnic Name:
김준  
Real Name:
Kim Hyung Joon 김형준  
Ethnicity:
Korean  
Date of Birth:
February 03, 1985  
Place of Birth:
  
Height:
183cm  
Weight:
64kg  
Blood Type:
O  
Profession:
Singer, Actor 

 

wh5hu5md7g5db0vf2ncb.jpg

 Name: Lee Min Ho
- Date of birth: June 22, 1987 (age 21)
- Height: 186cm
- Star sign: Cancer
- Family: Father, Mother, Older sister.

TV SERIES

* Boys Before Flowers (2009)
* But I don't know too (2008)
* I Am Sam (2008)
* Mackerel Run (2007)
* Secret Campus (2006)
* Love Hymn (2006)

MOVIES

* Our School's E.T. (2008)
* Public Enemy Returns (2008)

البته اگه نظر ندادین خبری نیست ها!!!

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 14 مهر1388ساعت 14:50  توسط عسل(آدمین)  |